תואר ראשון .B.Sc במדע הנתונים

העתיד נמצא כאן!

הפקולטה למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל מציעה לך תואר ראשון .B.Sc במדע הנתונים (Data Science), תכנית ייחודית של אחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה.

תחום מדע הנתונים (Data Science), הוא נדבך מרכזי בתחומי הליבה הטכנולוגיים – מדעיים של המאה ה-21 ונמצא בצמיחה מתמדת, מדובר במדע העוסק במחזור החיים של נתונים: התכנון, האיסוף, המיצוי, מידול, ויזואליזציה, הניתוח והסקת מסקנות ותובנות.

תכנית הלימודים נבנתה בהתייעצות עם המובילות בעמק הסיליקון: UC BERKELEY ואוניברסיטת STANFORD ומתבססת על מודל BERKELEY המתעדכן ע"פ צרכי האקדמיה והתעשייה המשתנים.

במה תוכלו לעסוק?

בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתפקיד Data Scientist המבוקש במגוון תחומי המשק: חברות הייטק, שירותי בריאות, ממשל, פיננסים, ניהול עסקי, שיווק, אנרגיה וייצור מוצרים חדשניים ועוד.

למה דווקא אצלנו?

תואר יוקרתי – תהיו בין הראשונים בארץ עם תואר יוקרתי שיש לו ביקוש אדיר בתעשייה!

התכנית נבנתה בהתייעצות עם המובילות בעמק הסיליקון – כגון אוניברסיטת STANFORD ואוניברסיטת BERKELEY והיא מושתתת על מודל BERKELEY שמתעדכן באופן שוטף על פי צרכי התעשייה והאקדמיה.

ידע בינתחומי – התכנית מקנה ידע בינתחומי המאפשר התמקצעות בתחומי מחקר שונים, כמו: בלשנות חישובית, הדמיה רפואה, אפידמיולוגיה והתנהגות במערכות ממוחשבות.

לצד הלימודים האקדמיים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

.

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.