תואר ראשון .B.Sc במדע הנתונים

בואו לעצב את העתיד

מבינים שה- GPT הוא רק דוגמה קטנטנה ליכולות האדירות של הבינה המלאכותית? מסוקרנים מאינספור האפשרויות שמייצר תחום ה- MACHINE LEARNING? יודעים שכמויות הדאטה ההולכות וגדלות פותחות אפשרויות מרתקות אבל גם מייצרות אתגרים משמעותיים?
לימודי תואר ראשון במדע הנתונים (Data Science) הם בשבילכם ובשבילכן.

תכנית לתואר הראשון במדע הנתונים של הפקולטה למדעי המחשב של המסלול האקדמי המכללה למינהל מאפשרת לכם להשתלב בתחום חדשני, מאתגר ומתגמל, שלו יש השפעה על כל תחומי החיים.

התכנית שנבנתה תוך התייעצות עם האוניברסיטאות המובילות בעמק הסיליקון, ברקלי וסטנפורד, מתעדכנת בהתאם לצרכי התעשייה, והיא בין הראשונות בארץ שמספקת תואר ראשון בתחום זה.

במה תוכלו לעסוק?

בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתפקיד Data Scientist המבוקש במגוון תחומי המשק: חברות הייטק, שירותי בריאות, ממשל, פיננסים, ניהול עסקי, שיווק, אנרגיה וייצור מוצרים חדשניים ועוד.

למה דווקא אצלנו?

תואר יוקרתי – תהיו בין הראשונים בארץ עם תואר יוקרתי שיש לו ביקוש אדיר בתעשייה!

התכנית נבנתה בהתייעצות עם המובילות בעמק הסיליקון – כגון אוניברסיטת STANFORD ואוניברסיטת BERKELEY והיא מושתתת על מודל BERKELEY שמתעדכן באופן שוטף על פי צרכי התעשייה והאקדמיה.

ידע בינתחומי – התכנית מקנה ידע בינתחומי המאפשר התמקצעות בתחומי מחקר שונים, כמו: בלשנות חישובית, הדמיה רפואה, אפידמיולוגיה והתנהגות במערכות ממוחשבות.

לצד הלימודים האקדמיים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

.

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.