המסלול האקדמי המכללה למינהל בראשון לציון מציע תכנית לימודים מקיפה הכוללת: שיווק דיגיטלי, מנהיגות, יזמות, Data Analysis, מיינדפולנס, אנגלית עסקית, מיתוג אישי, חשיבה יצירתית ועוד מגוון של קורסים ייחודיים שיעזרו לכם להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם.   מזמינים אתכם ליום פתוח לתואר ראשון ולהכיר את מגוון תכניות הלימוד, סגל המרצים וחווית הלימודים במכללה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.

נגן וידאו

מנהל עסקים

הפקולטה למנהל עסקים היא הגדולה והוותיקה בארץ. הפקולטה שמה דגש על לימודים מעשיים בשיתוף התעשייה בלמידה חדשנית המשלבת טכנולוגיה. במהלך התואר בוחרים התמחות ומעמיקים את הידע בתחום הנבחר: שיווק, פרסום ודיגיטל, יזמות וחדשנות, מימון ושוק ההון ולימודי ערב עם חטיבה בשיווק וחטיבה במימון ושוק ההון.

קראו עוד
נגן וידאו

חשבונאות

אחוזי ההצלחה של בוגרי חשבונאות הם מהגבוהים בארץ ולרוב עוקפים את מרבית האוניברסיטאות. הבוגרים שלנו משתלבים במשרדי ראיית החשבון הגדולים BIG 4, וניתן למצוא רבים מהם בתפקידי מפתח וכשותפים בכירים באותם משרדים. תכנית הלימודים של התואר הראשון במינהל עסקים – התמחות בחשבונאות הינה העדכנית ביותר, ונלמדים בה תכנים בעולמות הטכנולוגיה והביג דאטה. בעקבות הרפורמה החדשה תכנית הלימודים קוצרה ותאפשר לכם לסיים את הלימודים לאחר כ-3 שנים בלבד!

בית הספר לחשבונאות והפקולטה למשפטים מקיימים תוכנית לימודים לתואר כפול. כבוגר במשפטים ובוגר במינהל עסקים בהתמחות בחשבונאות. התוכנית מכוונת למבקשים לרכוש השכלה ולעסוק בשילוב של בין עולם המשפט ועולם החשבונאות.

משך התוכניות הוא 3 שנים, 7 סמסטרים כולל סמסטר קיץ. עם קבלת התואר הכפול בשני התחומים יוכלו הבוגרים לגשת לבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון ולשכת עורכי הדין. 

בנוסף לתוכנית זו, בית הספר לחשבונאות ובית הספר לכלכלה התכנית מקיימים תוכנית לימודים לתואר כפול. לימודי התואר בכלכלה וחשבונאות, מיועדת למבקשים לרכוש השכלה בשלושת התחומים ולעסוק ביחסי הגומלין שבין עולם החשבונאות לבין הכלכלה המודרנית ועולם העסקים. 

משך התוכניות הוא 3 שנים, 7 סמסטרים כולל סמסטר קיץ. עם קבלת התואר הכפול בשני התחומים יוכלו הבוגרים לגשת לבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון.

קראו עוד
נגן וידאו

כלכלה

בית הספר לכלכלה נחשב לאחד הגדולים והמובילים בתחום. הוא מקיים שיתופי פעולה עם חברות מובילות בשוק הפרטי כגון שוק ההון, חברות ביטוח, עולם הבנקאות ,שוק ההיי-טק וכן ארגונים מהמגזר הציבורי. בית הספר מציע מגוון התמחויות: מימון ושוק ההון, מימון וביטוח, נדל"ן, שמאות מקרקעין, מערכות מידע Big Data ואנליסט נתונים.

למעוניינים ניתן לבחור במסלול תואר כפול בכלכלה ומשפטים של המסלול האקדמי המכללה למינהל מציע לימודים מעמיקים בתחום הכלכלה והאקטואליה בשילוב ידע בתחומי המשפט המסחרי, החוזים והתאגידים

קראו עוד
נגן וידאו

משפטים

הפקולטה למשפטים מציעה מסלולים ייחודיים, כמו מערך התמחויות EXTERNSHIP בו סטודנטים משתלבים בעבודה מעשית במחלקות משפטיות במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי כבר במהלך הלימודים. וכמו תכנית גלובל – תכנית ייחודית לסטודנטים מצטיינים המקנה כלים ייחודיים העונים על צרכי שוק העבודה העכשווי ומיומנויות בשפה האנגלית. הסטודנטים בתוכנית משתתפים בקורסי קיץ מרוכזים במוסדות אקדמיים בחו"ל כמו אוניברסיטת אוקספורד בלונדון ואוניברסיטת המבורג בגרמניה, ולוקחים חלק בסדנאות ייחודיות העוסקות במשפט המסחרי הבינלאומי.

למעוניינים ניתן לשלב את התואר במשפטים עם תואר בכלכלה/חשבונאות

קראו עוד
נגן וידאו

תקשורת

בית הספר לתקשורת מציע תואר ראשון במגוון התמחויות – תקשורת וניהול עם התמחות פרסום ושיווק דיגיטלי או התמחות בתוכן, טלוויזיה ודיגיטל. תכנית הלימודים שמה דגש על הכשרה מעשית, כך שבנוסף ללימודים האקדמיים הסטודנטים יתנסו בכל עולמות התוכן והתקשורת באמצעות סדנאות מעשיות, האקתונים, התמחויות בחברות מובילות בתעשייה מול מרצים ובכירים בתעשייה. בסיום התואר יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון משרות ותחומים בעולמות השיווק, כתיבת תוכן, יחסי ציבור, ניהול מותגים, הפקה, תסריטאות ועוד. 

קראו עוד
נגן וידאו

חינוך

התכנית הלימוד מעוצבת תוך דיאלוג מתמיד עם המציאות המשתנה, ומכינות את הבוגרות והבוגרים להתמודדות עם אתגרים מקצועיים, חברתיים, טכנולוגיים, תרבותיים ואישיים.

במסגרת תכנית הלימוד בוחרים הסטודנטים בין שני מיקודי לימוד שונים:

· למעוניינים בתפקידי הוראה מתקיים מיקוד הוראה ולמידה, המכשיר את הבוגרות והבוגרים לעבודה במערכת החינוך הפורמלית. מבנה התואר מאפשר לשלב גם לימודים לתעודת הוראה. מידע אודות לימודי תעודת הוראה וההסכמים עם מכללות להוראה ניתן לקבל בעת פגישת ייעוץ.

· למעוניינים להשתלב בחינוך הבלתי פורמלי, במתנ"סים ובמרכזים קהילתיים, במחלקות חינוך ונוער בעיריות ובמועצות בשלטון המקומי, או בעמותות וארגונים אזרחיים, מתקיים מיקוד חברה וקהילה – המכשיר את בוגריו לתפקידי ניהול, הדרכה, וטיפוח בני נוער מחוץ לבתי הספר. מסלול זה מקנה לבוגרות ולבוגרים, כחלק מהלימודים לתואר, גם תעודה מקצועית של עובד קהילה, שמוכרת על ידי הארגונים המובילים בתחום.

קראו עוד
נגן וידאו

מדעי המחשב

לימודי התואר הראשון בפקולטה למדעי המחשב משלבים מגוון התמחויות וקורסי בחירה הרלוונטיים לצרכי התעשייה המתעדכנים בהתאם לצרכיה. התכנית מכשירה את בוגריה לתחומים שהביקוש להם גבוה, וצפוי להמשיך ולגדול, בניהם – בינה מלאכותית, Cyber Security, מדע הנתונים (Data Science) ועוד. תכנית הלימודים מאפשרת העמקת ידע והתמחות במגוון תחומים טכנולוגיים ייחודיים נדרשים.

חדש! תואר דו חוגי בפסיכולוגיה – מדעי המחשב, תואר המשלב בין שני עולמות תוכן מסעירים ופותח דלתות אל מקצועות העתיד.

במהלך התואר מוצעים לסטודנטים שירותים מגוונים במסגרת המרכז לפיתוח קריירה של המכללה המסייעים להם בבניית מסלול הקריירה שלהם ובשילובם בתעשייה.

קראו עוד
נגן וידאו

מדעי ההתנהגות

תכנית הלימודים מבוססת על חשיפה לשלושה עולמות תוכן: פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. בנוסף, בית הספר שם דגש על חיבור לפרקטיקה ולשוק העבודה. זאת, באמצעות שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתעשייה, עם עמותות ורשויות מקומיות. לסטודנטים בתכנית מוצעת בחירה בין שתי חטיבות- ניהול משאבי אנוש וניהול קהילות במרחב הפיזי והדיגיטלי*

התכנית נלמדת במסלול לימודי יום ובמסלול לימודי ערב.

*פתיחת החטיבה מותנת במינימום נרשמים.

קראו עוד
נגן וידאו

Data Science

תכנית הלימודים לתואר ראשון ב-Data Science עוסקת בתחום חם שהביקוש לו בתעשייה נמצא בעליה מתמדת. תכנית הלימודים נבנתה בשיתוף אוניברסיטאות מובילות בחו"ל ועוסקת בכל מחזור החיים של הנתונים – מהתכנון והאיסוף שלהם ועד ניתוחם תוך הסקת מסקנות ותובנות. במהלך הלימודים תתנסו ותיישמו את הידע שתצברו בתחומים שונים ועדכניים כדוגמת הדמיה רפואית, אפידמיולוגיה ומערכות ממוחשבות אשר יכינו אתכם עם ידע מעשי ליציאה לשוק התעסוקה.

*המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התכנית הענקת תואר מותנת באישורה.

קראו עוד
נגן וידאו

עיצוב

תכנית הלימודים לתואר ראשון של בית הספר לעיצוב וחדשנות מאפשרת בחירה בין תואר בעיצוב פנים לבין תואר עם התמחות בתקשורת חזותית במרחב. תכנית הלימודים בעיצוב פנים נוגעת בטווח רחב של תחומים לרבות עיצוב חללים מסחריים, עיצוב חללי מגורים, עיצוב תערוכות, עיצוב ריהוט ועוד. תכנית הלימודים בהתמחות בתקשורת חזותית במרחב משלבת את לימודי עיצוב הפנים עם לימודי תקשורת חזותית ומאפשרת התנסות במיתוג במרחב, פרסום גרילה, עיצוב אריזה, עיצוב למדיה דיגיטלית ומציאות רבודה (Augmented Reality) ועוד. בוגרי התוכניות מסיימים את לימודיהם כמעצבים רב תחומיים, בעלי השכלה אקדמית ברמה הגבוהה היותר, הפותחת דלת לתפקידים שונים בעולם העיצוב.

קראו עוד
נגן וידאו

פסיכולוגיה

החוג לפסיכולוגיה מקפיד על חווית למידה שמציבה את הסטודנט במרכז ולכן ההכשרה בתכנית נעשית בקבוצות קטנות ובעבודה פרטנית, התכנית מעניקה ידע מעמיק ורחב אשר משנה את תפיסת עולמו והתבוננותו של הסטודנט על האדם, התנהגותו ועל התקשורת הבינאישית והקבוצתית. 50% מבוגרי התואר ממשיכים לתארים מתקדמים בפסיכולוגיה במוסדות הלימוד המובילים בישראל. במסגרת הלימודים משתתפים הסטודנטים בשנה השלישית בקורס הכנה ייחודי (מסובסד) לקראת מבחן המתא״ם לתואר שני בפסיכולוגיה.

חדש! תואר דו חוגי בפסיכולוגיה – מדעי המחשב, תואר המשלב בין שני עולמות תוכן מסעירים ופותח דלתות אל מקצועות העתיד.

החוג לפסיכולוגיה מציע לבוגרי התואר הראשון תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בדגש על מתבגרים וצעירים.

המעוניינים להירשם לתואר שני זוכים לליווי והדרכה של הסגל בכל השלבים.

קראו עוד
נגן וידאו

ניהול ומערכות מידע

תכנית התואר הראשון בניהול מערכות מידע ומינהל עסקים הינה תכנית ייחודית הלוקחת את התחום צעד קדימה ועושה שילוב אקדמי, נכון והכרחי בין מערכות מידע ומינהל עסקים .התכנית מספקת לבוגריה יתרון משמעותי בשוק התעסוקה – לצד ההבנה והידע העמוק בתחומים המגוונים במחשבים ומערכות מידע (ניתוחData , בסיסי נתונים, תכנות ב Java וב-, Python, ניתוח מערכות, סייבר ו ,(Big Data Analytics- יהיה הבוגר בעל ידע מעמיק בתחומי הניהול השונים (חשבונאות, שיווק, מימון ועוד)).

*המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התכנית. הענקת התואר מותנית באישורה.

קראו עוד

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם​

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

דמי רישום חינם​