התמחויות והתנסויות מקצועיות בתעשייה

אנו מאמינים בשיתוף פעולה עם התעשייה, להעמקת ההשכלה העיונית והמעשית של הסטודנטים שלנו, ולהכנה טובה יותר שלהם לעולם העבודה. זה שנים שאנו יוצרים שיתופי פעולה עם גופים עסקיים וציבוריים, במטרה להציע לסטודנטים הזדמנויות מגוונות להתמחויות ולהתנסויות מקצועיות. בואו להכיר את כל הכלים שאנחנו נותנים כדי שתהיו הגרסה הכי טובה של עצמכם ביום פתוח במסלול האקדמי האקדמי המכללה למינהל.

תכנית העשרה ייחודית וחדשנית המאפשרת לסטודנטים לתואר ראשון ושני ללמוד קורסים ולרכוש הכשרות בתחומים המבוקשים ביותר בשוק התעסוקה, במהלך ובמקביל ללימודי התואר.

הקורסים במסלול זה מועברים על ידי חברות מובילות ומומחים מהתעשייה. בין עולמות התוכן הנלמדים במסלול: נדל"ן, שיווק דיגיטלי, ניהול מוצר, דאטה אנליסט מתקדם, פינטק, חשיבה ניהולית ועוד.

קראו עוד

Internship

משתפשפים: תכנית זו מאפשרת לסטודנטים במכללה למינהל, לצד תכניות נוספות, להתמחות במגוון חברות מובילות במגזר העסקי – כבר בזמן הלימודים. במסגרת ה- Internship הסטודנטים מתנסים בעבודה מעשית בשטח, מלווים תהליכים שונים בחברות בהן הם מתמחים ויוצרים קשרים רלוונטיים לעתידם – חלקם אף מתקבלים לעבודה בארגון לאחר סיומה.

קראו עוד

שת"פים עם התעשייה​

לאורך השנים אנחנו מקיימים יוזמות שונות למען הקהילה בהן שותפים הסטודנטים ואנשי הסגל. אחת מהן היא הפרויקט החברתי החדשני I CHOOSE ME שנעשה בשיתוף בית הספר לעיצוב וחדשנות, ג'וינט ישראל וחברת פעמית. במסגרת הפרויקט הסטודנטים שלנו עיצבו ומיתגו קולקציית כוסות חד פעמיות, בהשראת מפגשים אישיים בבתיהם של אנשים עם מוגבלויות החיים באופן עצמאי בקהילה, וזאת על מנת להגביר את המודעות לזכותם של אנשים עם מוגבלויות למגורים עצמאיים. העיצוב הנבחר יצא לייצור ושווק בחנויות רשת 'פעמית סטור' ובחנות האון-ליין.

קראו עוד

הרצאות מומחים מהתעשייה​

משלבים בין תיאוריה למעשה: לאורך כל התקופה שלכם במכללה תיפגשו במגוון רחב של מרצים מובילים מהתעשייה, בעלי ידע וניסיון רב בתחומם, אשר יחשפו בפניכם את הקרביים של התחום בו אתם עומדים להשתלב, ויספקו לכם כלים פרקטיים לעתיד.

קראו עוד

סיורי שטח ומפגשים​

אנחנו מאמינים שהלמידה מתבצעת לא רק בכיתות הלימוד. תכניות התואר הראשון והשני במכללה כוללת סיורים בחברות מובילות ומפגשים עם אנשי מפתח בהן, במטרה לאפשר לכם להכיר מקרוב את הנעשה בשטח, ולחשוף את עצמם לעולם שמחכה לכם.

קראו עוד

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.