תואר שני .M.B.A במנהל עסקים

הבוגרים שלנו נמצאים בעמדות מפתח בתעשייה

תכנית הלימודים כוללת קורסי ליבה בתחום אשר מהווים למעשה את ארגז הכלים הנדרש עבור מי שרוצה להתמקצע בתחום הניהול העסקי. בנוסף, התכנית מציעה מגוון התמחויות מיוחדות הנלמדות במסלול כגון: רפואה דיגיטלית, יזמות וחברות טכנולוגיה, שיווק ודיגיטל, התמחות רב תחומית, מימון, דאטה ומערכות מידע ותכנית מחקרית עם תזה עבור הסטודנטים המעוניינים להמשיך לדוקטורט ועוד.

תכנית התואר השני מתקיימת בפורמט היברידי לאורך שלושה סמסטרים, במשך שני ימי לימוד בשבוע. הלמידה ההיברידית, אשר משלבת יום לימודים מקוון ויום לימודים פרונטלי, מאפשרת לסטודנטים להנות מהנוחות שבלמידה בזום לצד מפגשים בין-אישיים בקמפוס אשר כוללים היכרות והתנסות יישומית.

נגן וידאו

חדש! רפואה דיגיטלית

ההתמחות תספק כלים לניהול תהליכים המקדמים והמסייעים בהטמעה של דיגיטציה ושיטות וטכנולוגיות חדשניות בגופים שונים במערכת הבריאות.

למה דווקא אצלנו?

קורס דירקטורים מקוצר לבוגרי .M.B.A – מיועד למוסמכי התכניות הפתוחות של התואר השני. קורס זה מעניק לבוגריו גישה רחבה של קשרים, ובנוסף נותן הכשרה מעשית הדרושה לדירקטורים ולנושאי משרה בכירה בחברות. בוגרי הקורס יקבלו "תעודת סיום קורס דירקטורים למסיימי MBA". 

ניהול זה מקצוע – קורס שנתי במתכונת של כנס המתקיים מדי סמסטר באחד מימי שישי. הסטודנטים משתתפים במגוון סדנאות משני סוגים: מיומנויות דיגיטליות ומיומנויות ניהול. קורס זה מעשיר את ארגז הכלים ומסייע להם לתפקד בסיטואציות ניהוליות בצורה יותר אפקטיבית.

לומדים עם התעשייה – הסטודנטים נהנים משיתוף פעולה של הפקולטה עם חברות וארגונים בתעשייה במגוון של פרויקטים מיוחדים, כגון: קורסים ייחודיים, בניית קמפיינים שיווקיים, פרקטיקום בתחום המימון ובתחום משאבי אנוש, חממה בינלאומית, סדנאות שטח בתחום הדיגיטל ועוד.

מרצים מן השורה הראשונה – נבחרת המרצים מביאה עמה התנסות עשירה מהשטח לצד מחקר בתחומים מגוונים ומתקדמים. הסגל האקדמי משקיע בהכשרת הדורות הבאים בצורה הטובה ביותר, תוך הטמעת ערכים חינוכיים- חברתיים ויצירת אווירת לימודים פורייה ומהנה.

לצד הלימודים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.