תואר שני .M.A בפסיכולוגיה קלינית

התכנית הראשונה מסוגה בישראל!

תכנית התואר השני בפסיכולוגיה קלינית הינה תכנית ייחודית וראשונה מסוגה, אשר מספקת למשתתפיה כלים טיפוליים להתמודדות עם קשיים עימם מתמודדים מתבגרים וצעירים, תוך כדי השמת דגש על קשיים ספציפיים לאוכלוסיות אלו בחברה הישראלית.

את התכנית מלווה סמינר מגמה מחקרי שמאפשר העמקה והעשרה של התכנים הנלמדים תוך כדי התייחסות לשיטות הערכה, מדידה ומחקר המקובלים בתחום והכנה לקראת עבודת הגמר. בנוסף, הלימודים משולבים עם פרקטיקום קליני במרפאות לבריאות הנפש ובבתי חולים שונים.

למה דווקא אצלנו?

התמקדות בקבוצות הגיל מתבגרים וצעירים – בוגרי התכנית יכירו מגוון רחב של גישות, טכניקות וכלים טיפוליים , תוך התמקדות בקבוצות גיל להן כיום אין מענה ממוקד ברמת ההכשרה האקדמית.

הכשרה מעמיקה – התכנית מספקת הכשרה מעמיקה ורחבה במרחב הפסיכולוגי הטיפולי, כולל שימת דגש על שיטות התייחסות וטיפול בטראומה, ושיטות למניעתה.

סגל מרצים עשיר – המייצר רמת למידה איכותית ומאפשר ליווי ויחס אישי לכל סטודנט.

לצד הלימודים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.