תואר שני .M.A בעיצוב חדשנות ויזמות

התואר היחידי בישראל שמכשיר מנהלי חדשנות

התכנית בלימודי יזמות מקנה לבוגריה יתרונות של יכולות אינטגרטיביות של יצירתיות, חשיבה עיצובית, חדשנות ורב-תחומיות, המאפשרות יישומים של ידע מעשי ופיתוח תהליכים ופרויקטים יזמיים. התכנית דורשת מבוגריה לרכוש כישורים יצירתיים, לפעול באופן פרואקטיבי במקומות של חוסר ודאות ובסיטואציות של קיפאון, תוך שימוש בכלים של חדשנות, לקיחת סיכונים, חשיבה פורצת דרך ונחישות.

במה תוכלו לעסוק?

בוגרי התכנית יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים במגזר הציבורי והעסקי כגון: ניהול וחדשנות בתאגידים שונים, ניהול, עיצוב ותכנון בתחומי עיצוב מגוונים, ניהול פרויקטים וניהול מוצר, ניהול שיווק במדיות השונות, יזמות אקדמית וחווית משתמש ועוד.

למה דווקא אצלנו?

מגוון כישורים – בוגרי התכנית רוכשים כישורים יצירתיים ומגוונים המסייעים להם לפעול במצבי חוסר ודאות, לקיחת סיכונים ושימוש בכלים של חדשנות.

סט כלים רחב – התכנית מעניקה לבוגריה סט כלים המכיל יצירתיות, חדשנות רב תחומית, חשיבה עיצובית, ידע מעשי ופרויקטים יזמיים.

ניהול פרויקטים – במסגרת התכנית תנהלו פרויקטים בתחומי יזמות עסקית וחברתית.

לצד הלימודים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.