תואר שני .M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני

פרקטיקום בליווי יועץ ארגוני בכיר לאורך כל הדרך

תכנית הלימודים מסייעת בעיצוב האופן בו הסטודנטים מבינים ופועלים, על מנת לעורר שינוי או לעזור בהנעת שינויים וצמיחה של ארגונים ושל חברות. הסטודנטים ירכשו ידע, מתודולוגיות והתנסויות רלוונטיות למגוון שדות הפעולה של מנהלים ויועצים. התכנית מציעה לימודים מעשיים בשילוב עם הכשרה מעשית (כולל פרקטיקום), היא מתעדכנת כל הזמן ומתעסקת בסוגיות האקטואליות של עולם הניהול והשינוי ובתהליכים של שינויים בעולם העבודה, היזמות, כיצד מתמודדים עם מצבי אי-ודאות, שינויים מהירים ולא ברורים, הטמעה של טכנולגיות חדשות ועוד.

בנוסף, התכנית תפגיש את הסטודנטים עם מגוון תאוריות ופרקטיקות של שינויים חברתיים, טכנולוגיים ועסקיים במציאות המורכבת כיום. היא תעזור להם לפתח את יכולתם בניתוח מצבים ארגוניים וחברתיים ממספר נקודות מבט, תסייע להם בבחירת תחומי פעולה רלוונטיים לאתגרים של הארגון ותלמד אותם כיצד ליישם את אותם השינויים בארגונים.

נגן וידאו

למה דווקא אצלנו?

התנסויות מעשיות – התכנית מציעה מגוון התנסויות מעשיות בהן הסטודנטים מבצעים ליווי ייעוצי לארגונים.

תכנית לימודים עדכנית – המתעדכנת כל הזמן ועוסקת בסוגיות אקטואליות של עולם הניהול והשינוי.

סגל התכנית – כולל מרצים ומרצות, בעלי ניסיון מעשי מגוון בארגונים וידע מקיף בסוגיות מקצועיות.

לצד הלימודים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.