תואר שני .M.A בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני

בואו ללמוד עם מרצים מובילים מהתחום

הספורט הפך בשנים האחרונות לדרך חיים של רבים ולכן אנחנו מציעים תכנית לימודים פורצת דרך, ראשונה ויחידה מסוגה בישראל, בהכרת תחום הספורט בעולם הפסיכולוגיה.

תכנית התואר השני בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני, מתמקדת בגורמים הפסיכולוגיים שמשפיעים על השתתפות בפעילות ספורטיבית ועל הישגים בענפי ספורט שונים, וכן בהשפעות הפסיכולוגיות על האדם הנובעות מאותה פעילות ספורטיבית.

במה תוכלו לעסוק?

כמוסמכי .M.A בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני תוכלו לתת מענה לצרכי הספורט התחרותי והספורט העממי הן במקצועות הספורט האישי והן במקצועות הספורט הקבוצתי. כגון: ספורטאים תחרותיים, נבחרות מקצועיות, קבוצות ספורט, עמותות לקידום הספורט, מערכת הבריאות, ספורטאים חובבים, מנהלים של גופים העוסקים בחינוך והעצמה דרך פעילות גופנית, מאמנים, רקדנים, מוסיקאים, איגודי ספורט, מכוני כושר, צה"ל, שחקני קולנוע ותיאטרון, משטרה, שופטי ספורט, כוחות הביטחון.

למה דווקא אצלנו?

תואר שני יחיד מסוגו בישראל – המתאים לבוגרי פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות וחינוך גופני.

רישום כחברים בפנקס הפסיכולוגים –  של משרד הבריאות. בנוסף תוכלו לעבוד עם ספורטאים ברמות שונות הן במקצועות הספורט האישי והן במקצועות הספורט הקבוצתי.

פרקטיקום – במסגרת התכנית תשלתבו במסגרות ספורט שונות אשר בהן תוכשרו בעבודה.

לצד הלימודים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.