תואר שני .M.A בכלכלה יישומית

.M.A בשנה קלנדרית + פרקטיקום במתכונת היברידית לראשונה בישראל

התכנית מקנה לסטודנט את "ארגז הכלים" הנדרש לניתוח כלכלי יישומי: ידע תאורטי רלוונטי, מודלים כמותיים לחיזוי התנהגות והערכת מדיניות, תרגום עלויות ותועלות לא מוחשיות לערכים מוניטריים, עבודה עם בסיסי נתונים גדולים, היכרות עם המשק הישראלי והגלובלי ואנגלית כלכלית.

בנוסף, במסגרת סדנה המשולבת עם פרויקט גמר, תינתן לסטודנט הזדמנות לנתח באופן מעשי סוגיה כלכלית נבחרת, בהדרכת מנחים מנוסים ובשיתוף גורם כלכלי במשק.

במה תוכלו לעסוק?

בוגרי התואר השני יוכלו לעסוק במגוון רחב של תפקידים כגון: ייעוץ כלכלי בחברות ממשלתיות ,ייעוץ כלכלי בבנקים , כלכלנים בכירים בחברות ובארגונים, חברות ביטוח, חברות מסחריות ועוד.

למה דווקא אצלנו?

סדנת פרקטיקום – אשר מעניקה כלים מעשיים המאפשרים לסטודנטים התנסות מעשית כבר במהלך התואר.

יחס אישי והכוונה – מצד הסגל האקדמי והמנהלי והקמפוס המרווח והחדיש אשר מספקים אווירת לימודים נעימה שתורמת להצלחה בלימודים.
בנוסף, בית הספר מספק ייעוץ והכוונה לשוק העבודה וללימודי המשך מתקדמים וכן שומר על קשר עם בוגריו לאורך השנים.

תכנית היברידית – המשלבת לימודים בקמפוס ביחד עם למידה מקוונת, דבר המייצר גמישות ונוחות ומאפשר לסטודנטים ללמוד בדרך שנוחה להם.

לצד הלימודים, אנו מציעים מעטפת רחבה של מענה בתחומים פיננסיים, תוכלו לשמוע עוד על מגוון מלגות והסדרי מימון מצוות הייעוץ שלנו!

נגן וידאו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.