מוזמנים להכיר את מגוון תכניות הלימוד שלנו, הסדנאות והקורסים שאנו מעניקים הפותחים בפני הסטודנטים שלנו אפשרויות רבות ומכשירים אותם להיות בעלי חשיבה יצרתית, הישגיים, יזמים ובעלי חשיבה ביקורתית. אנחנו נספק לכם מגוון רחב של כלים וכישוריים חיונים בכל מסלול קריירה בו תבחרו.

נגן וידאו

תואר שני במנהל עסקים

הפקולטה למנהל עסקים היא הגדולה והוותיקה בארץ. הפקולטה שמה דגש על לימודים מעשיים בשיתוף התעשייה בלמידה חדשנית המשלבת טכנולוגיה. במהלך התואר ניתן לבחור התמחות ולהעמיק את הידע בתחום הנבחר כגון: רפואה דיגיטלית, שיווק ודיגיטל, יזמות וחברות טכנולוגיה, מימון, דאטה ומערכות מידע, התמחות רב תחומית ותכנית מחקרית (עם תזה).

נגן וידאו

תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים

כולנו מתמודדים עם שאלות משפטיות במסגרת העבודה ובמסגרת החיים הפרטיים. החלטות רבות שאנו מקבלים הן בעלות השלכות משפטיות.התכנית ללימודי משפט לתלמידים שאינם בעלי תואר ראשון במשפטים מאפשרת להרחיב את הידע המשפטי ומתאימה לעולם העסקים של היום. התכנית מציעה שני מסלולי התמחות לבחירה: משפט מסחרי – עסקי ומשפט וחברה, ללא צורך בלימודים רב- שנתיים, ללא צורך בסטאז' או בהכשרה ארוכה.

נגן וידאו

תואר שני בלימודי משפחה

התכנית מעניקה ידע ומיומנויות בכל הקשור למוסד המשפחה לצד הכשרה יישומית בייעוץ למשפחות באמצעות פרקטיקום. 
התכנית בשיתוף פעולה עם מכון אדלר ועמותת אימגו ישראל וכוללת שתי התמחויות בפרקטיקה הייעוצית בהיקף של כחצי תכנית. מוסמכי התכנית יוכלו לשמש כיועצים/מומחים למשפחות, לחקור את התחום ולמלא תפקידים מגוונים במסגרות שונות בשוק הפרטי ובמגזר הציבורי.

נגן וידאו

תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

במסגרת הלימודים הסטודנטים לוקחים חלק בפרקטיקום בו הם נותנים ייעוץ ארגוני על כל שלביו בארגון בשוק העבודה (אבחון, ייעוץ והתערבות) בליווי אישי של יועץ ארגוני בכיר מצוות התכנית. התכנית שמה דגש על חדשנות בארגונים, התנסות מעשית דרך האקתונים ואתגרים של התעשייה. ניתן ללמוד את התכנית במתכוני לימודים של שנה קלנדרית אחת (3 סמסטרים עוקבים), או במתכונת לימודים דו-שנתית.

נגן וידאו

תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני

התכנית לתואר מוסמך (.M.A) בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני, הינה תכנית ראשונה מסוגה בישראל. התכנית מכשירה את בוגריה לעבוד עם אוכלוסיות המתמודדות עם גורמים תחרותיים ולחצים, במטרה לעזור להן להתגבר על אתגרים פסיכולוגיים הנובעים מגורמים פנימיים וסביבתיים, וכתוצאה מכך לשפר ביצועים, למצות את הפוטנציאל ולהגיע לביצועים אופטימליים עבורן. בוגרי התכנית יוכלו להירשם כחברים בפנקס הפסיכולוגים של משרד הבריאות.

נגן וידאו

תואר שני בכלכלה יישומית

חדש! במתכונת היברידית לראשונה בישראל – המייצרת גמישות ונוחות המאפשר לסטודנטים ללמוד בדרך הנוחה להם. הצמיחה המהירה של המשק הישראלי והשתלבותו הגוברת בכלכלה העולמית יוצרות ביקוש גדול לעובדים בעלי ידע כלכלי ופיננסי, המסוגלים להפעיל מערכות מידע מתקדמות. התכנית מספקת לבוגריה את הכלים הנדרשים על מנת להשתלב במגוון תפקידים בכירים בייעוץ ואנליזה. התכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון בתחומים: B.A.בכלכלה וניהול, B.A בכלכלה, B.A במינהל עסקים, B.E הנדסת תעשיה וניהול.

נגן וידאו

תואר שני במשפטים

עורך דין או משפטן אשר בוחר להמשיך ללימודי תואר שני עושה זאת משתי סיבות עיקריות: הרצון להרחיב את הדעת ולהעמיק בתחומי עניין משפטיים שקרובים ללבו ולתחום העיסוק או הרצון לנכס לעצמו יתרון יחסי באמצעות רכישת כלים מקצועיים אשר ישרתו אותו בקידום הקריירה המשפטית.

מתוך הבנת הצרכים הללו מציעה הפקולטה למשפטים תואר שני ממוקד ומקצועי לעורכי דין בעולם תחרותי ודינמי, ועכשיו גם אפשרות לבחירת חטיבת לימוד בדגש על ביקורת פנימית.

נגן וידאו

תואר שני בעיצוב חדשנות ויזמות

התכנית משלבת בין תחומי הידע הבאים: חשיבה יצירתית, חדשנות, טכנולוגיה ויזמות. החיבור מאפשר לסטודנטים ליזום, לממש ולמנף את הצלחתם העסקית, בין אם מדובר ביוזמה, מוצר, שירות או טכנולוגיה. זוהי התכנית היחידה בישראל המורכבת מארבע מעבדות מרתקות המכשירות את הסטודנטים להיות סוכני/מנהלי חדשנות. בסמסטר האחרון מתקיים אקסלרטור יזמי בהובלת מומחים ומנטורים מהתעשייה. התכנית כוללת סדנת התנסות בחו"ל.

נגן וידאו

תואר שני בייעוץ חינוכי

תכנית הלימודים ללימודי תואר שני בייעוץ חינוכי מכשירה מורות/ים לרכוש מקצוע מרתק בעל השפעה ממשית על ההתפתחות הרגשית והאישית של תלמידות/ים, ובו בזמן שמה דגש על הפרקטיקה, באמצעות התנסות מעשית מקצועית במוסדות חינוך ובקהילה. התוכנית נלמדת ע"י סגל הוראה מוביל בתחומו המלווה לאורך השנים סטודנטיות/ים ובוגרות/ים באופן אישי ומקצועי.

תואר שני במיסים בעסקים

מסלול ייחודי מסוגו בארץ! תכנית זו נועדה להכשיר את הסטודנטים כמומחים למיסים באמצעות הקניית בסיס תיאורטי ופרקטי איתן, בכל תחומי המיסוי כדיסציפלינה.
מטרתה היא לספק לסטודנטים ידע עיוני ומעשי בכל היבטי המס, לרבות מיסוי בינלאומי, מיסוי מקרקעין, מיסוי שוק ההון, הלבנת הון, ומס ערך מוסף. 
נבחרת המרצים של התכנית מביאה עמה התנסות עשירה ממשרדי רואי החשבון ועורכי הדין המובילים בישראל, רשות המיסים, רשות ניירות ערך וגופים רגולטוריים נוספים.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית*

תכנית ראשונה מסוגה בארץ, מספקת למשתתפיה הבנה רחבה ומעמיקה, ידע ומיומנויות קליניות עם מיקוד במתבגרים וצעירים בתחומי הפסיכופתולוגיה, הפסיכו-דיאגנוסטיקה, הריאיון הקליני, הפסיכו-פרמקולוגיה,הגישות הטיפוליות השונות והכלים הטיפולים הקיימים.
הלימודים בתכנית משולבים עם פרקטיקום קליני ואת התכנית מלווה סמינר מגמה מחקרי המאפשר העמקה והעשרה בתכנים הנלמדים תוך התייחסות לשיטות הערכה, מדידה ומחקר המקובלים בתחום והכנה לקראת עבודת הגמר.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.