המסלול האקדמי המכללה למינהל בראשון לציון, בשיתוף קרן שכ"ל, מאפשר לכם לקבל הלוואה למימון מלא לתואר השני עד גובה מלוא שכר הלימוד ללא ריבית והצמדה, לתכניות הלימוד הנפתחות באוקטובר 2022.

מסתכלים על המכלול: בואו להתרשם בימים פתוחים לתואר שני מתכניות הלימוד שלנו הרואות בתארים מתקדמים הזדמנות להעמיק ולצמוח. בואו לראות כיצד אנחנו משלבים בין הידע האקדמי הרלוונטי ביותר, עם מגוון רחב של הכשרות והזדמנויות להתמקצע, באופן שמקדם את הקריירה של הסטודנטים שלנו.

מזמינים אתכם ליום פתוח לתואר שני ולהכיר את מגוון תכניות הלימוד, סגל המרצים וחווית הלימודים במכללה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

שגיאה באחד השדות! תקנו ונסו שוב.

נגן וידאו

תואר שני במנהל עסקים

הפקולטה למנהל עסקים היא הגדולה והוותיקה בארץ. הפקולטה שמה דגש על לימודים מעשיים בשיתוף התעשייה בלמידה חדשנית המשלבת טכנולוגיה. במהלך התואר ניתן לבחור התמחות ולהעמיק את הידע בתחום הנבחר כגון: שיווק וניהול אסטרטגי, יזמות וחדשנות, מימון, מערכות מידע, ניהול חברות טכנולוגיה, ייעוץ וניהול משאבי אנוש ותוכנית מחקרית (עם תזה).

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים

כולנו מתמודדים עם שאלות משפטיות במסגרת העבודה ובמסגרת החיים הפרטיים. החלטות רבות שאנו מקבלים הן בעלות השלכות משפטיות.התכנית ללימודי משפט לתלמידים שאינם בעלי תואר ראשון במשפטים מאפשרת להרחיב את הידע המשפטי ומתאימה לעולם העסקים של היום. התכנית מציעה שני מסלולי התמחות לבחירה: משפט מסחרי – עסקי ומשפט וחברה, ללא צורך בלימודים רב- שנתיים, ללא צורך בסטאז' או בהכשרה ארוכה.

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני בלימודי משפחה

התכנית מעניקה ידע ומיומנויות בכל הקשור למוסד המשפחה לצד הכשרה יישומית בייעוץ למשפחות באמצעות פרקטיקום. מטרת הפרקטיקום לספק לסטודנט התנסות מעשית בתחום, המסייעת לגבש זהות מקצועית. הפרקטיקום מהווה התנסות מעשית בעבודה עם משפחות וכולל הדרכה מקצועית רציפה בשיתוף פעולה עם ארגונים רבים.

התכנית בשיתוף פעולה עם מכון אדלר ועמותת אימגו ישראל וכוללת שתי התמחויות בפרקטיקה הייעוצית בהיקף של כחצי תכנית. 
מוסמכי התכנית יוכלו לשמש כיועצים/מומחים למשפחות, לחקור את התחום ולמלא תפקידים מגוונים במסגרות שונות בשוק הפרטי ובמגזר הציבורי.

הלימודים הינם במתכונת היברידית המשלבים הוראה בזום והוראה בכיתה.

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

במסגרת הלימודים הסטודנטים לוקחים חלק בפרקטיקום בו הם נותנים ייעוץ ארגוני על כל שלביו בארגון בשוק העבודה (אבחון, ייעוץ והתערבות) בליווי אישי של יועץ ארגוני בכיר מצוות התכנית. התכנית שמה דגש על חדשנות בארגונים, התנסות מעשית דרך האקתונים ואתגרים של התעשייה. ניתן ללמוד את התכנית במתכוני לימודים של שנה קלנדרית אחת (3 סמסטרים עוקבים), או במתכונת לימודים דו-שנתית.

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני

התכנית לתואר מוסמך (.M.A) בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני, הינה תכנית ראשונה מסוגה בישראל. התכנית מכשירה את בוגריה לעבוד עם אוכלוסיות המתמודדות עם גורמים תחרותיים ולחצים, במטרה לעזור להן להתגבר על אתגרים פסיכולוגיים הנובעים מגורמים פנימיים וסביבתיים, וכתוצאה מכך לשפר ביצועים, למצות את הפוטנציאל ולהגיע לביצועים אופטימליים עבורן. בוגרי התכנית יוכלו להירשם כחברים בפנקס הפסיכולוגים של משרד הבריאות.

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני בכלכלה יישומית

חדש! במתכונת היברידית לראשונה בישראל – המייצרת גמישות ונוחות המאפשר לסטודנטים ללמוד בדרך הנוחה להם. הצמיחה המהירה של המשק הישראלי והשתלבותו הגוברת בכלכלה העולמית יוצרות ביקוש גדול לעובדים בעלי ידע כלכלי ופיננסי, המסוגלים להפעיל מערכות מידע מתקדמות. התכנית מספקת לבוגריה את הכלים הנדרשים על מנת להשתלב במגוון תפקידים בכירים בייעוץ ואנליזה. התכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון בתחומים: B.A.בכלכלה וניהול, B.A בכלכלה, B.A במינהל עסקים, B.E הנדסת תעשיה וניהול.

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני במשפטים

עורך דין או משפטן אשר בוחר להמשיך ללימודי תואר שני עושה זאת משתי סיבות עיקריות: הרצון להרחיב את הדעת ולהעמיק בתחומי עניין משפטיים שקרובים ללבו ולתחום העיסוק או הרצון לנכס לעצמו יתרון יחסי באמצעות רכישת כלים מקצועיים אשר ישרתו אותו בקידום הקריירה המשפטית.

מתוך הבנת הצרכים הללו מציעה הפקולטה למשפטים תואר שני ממוקד ומקצועי לעורכי דין בעולם תחרותי ודינמי, ועכשיו גם אפשרות לבחירת חטיבת לימוד בדגש על ביקורת פנימית.

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני בעיצוב חדשנות ויזמות

התכנית משלבת בין תחומי הידע הבאים: חשיבה יצירתית, חדשנות, טכנולוגיה ויזמות. החיבור מאפשר לסטודנטים ליזום, לממש ולמנף את הצלחתם העסקית, בין אם מדובר ביוזמה, מוצר, שירות או טכנולוגיה. זוהי התכנית היחידה בישראל המורכבת מארבע מעבדות מרתקות המכשירות את הסטודנטים להיות סוכני/מנהלי חדשנות. בסמסטר האחרון מתקיים אקסלרטור יזמי בהובלת מומחים ומנטורים מהתעשייה. התכנית כוללת סדנת התנסות בחו"ל.

קראו עוד
נגן וידאו

תואר שני בייעוץ חינוכי

תכנית הלימודים ללימודי תואר שני בייעוץ חינוכי מכשירה מורות/ים לרכוש מקצוע מרתק בעל השפעה ממשית על ההתפתחות הרגשית והאישית של תלמידות/ים, ובו בזמן שמה דגש על הפרקטיקה, באמצעות התנסות מעשית מקצועית במוסדות חינוך ובקהילה. התוכנית נלמדת ע"י סגל הוראה מוביל בתחומו המלווה לאורך השנים סטודנטיות/ים ובוגרות/ים באופן אישי ומקצועי.

קראו עוד
נגן וידאו

חטיבות בלימודי ביקורת פנימית וציבורית

במסגרת התואר השני במשפטים (LL.M) והתואר השני במשפטים ללא משפטנים (M.A) תוכלו לשלב חטיבות בלימודי ביקורת לתואר שני בדגש על לימודי ביקורת פנימית וציבורית – האחת לבוגרי תואר ראשון במשפטים והשנייה לבוגרי תואר ראשון בכל יתר התחומים**

חטיבות אלו מקנות לעוסקים בביקורת פנימית ולמתעניינים בעולם הביקורת הפנימית הזדמנות להתמקצע בתחום ולהעמיק את הידע המשפטי החיוני לתחום זה ולהרחיבו. 

התכנית מתאימה לאנשים המעוניינים להשתלב בתפקיד בכיר בארגון ולקדם שמירה על החוק, הניהול התקין, היעילות וטוהר מידות – זוהי התכנית המתאימה עבורכם. 
החטיבות משלבות כלים מעשיים ומכשירות את הסטודנטים לצרכי שוק העבודה במגזר הציבורי ובמגזר העסקי.

** התכנית לבעלי תואר ראשון שאינו במשפטים כוללת לימודי השלמה.

קראו עוד

מיסים בעסקים

מסלול ייחודי מסוגו בארץ! תכנית הלימודים מיסים בעסקים M.B.T של החוג לחשבונאות נועדה להכשיר את הסטודנטים כמומחים למיסים באמצעות הקניית בסיס תיאורטי ופרקטי איתן, בכל תחומי המיסוי כדיסציפלינה.

מטרתה היא לספק לסטודנטים ידע עיוני ומעשי בכל היבטי המס, לרבות מיסוי בינלאומי, מיסוי מקרקעין, מיסוי שוק ההון, הלבנת הון, ומס ערך מוסף. התכנית, הנלמדת בחוג לחשבונאות, מציעה ללומדים בה את הכלים המעשיים והמשולבים, המאפשרים להם להתעמק, ולהציג ידע והתמקצעות ייחודית בתחום. 

נבחרת המרצים של התכנית מביאה עמה התנסות עשירה ממשרדי רואי החשבון ועורכי הדין המובילים בישראל, רשות המיסים, רשות ניירות ערך וגופים רגולטוריים נוספים

*משך התוכנית – ארבעה סמסטרים

קראו עוד

פסיכולוגיה קלינית*

הרישום לתכנית נסגר!
תכנית ראשונה מסוגה בארץ, מספקת למשתתפיה הבנה רחבה ומעמיקה, ידע ומיומנויות קליניות עם מיקוד במתבגרים וצעירים בתחומי הפסיכופתולוגיה, הפסיכו-דיאגנוסטיקה, הריאיון הקליני, הפסיכו-פרמקולוגיה, הגישות הטיפוליות השונות והכלים הטיפולים הקיימים.

הלימודים בתכנית משולבים עם פרקטיקום קליני ואת התכנית מלווה סמינר מגמה מחקרי – המאפשר העמקה והעשרה בתכנים הנלמדים תוך התייחסות לשיטות הערכה, מדידה ומחקר המקובלים בתחום והכנה לקראת עבודת הגמר.

*המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התכנית. הענקת התואר מותנית באישורה.

*ההרשמה לאוקטובר 2022 הסתיימה

לרישום למחזור חדש, יש לעקוב אחר הפרטים שיתפרסמו באתר המכללה.

קראו עוד

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם​

דמי רישום חינם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

עצם פנייתך ומילוי הפרטים בטופס ההתעניינות מהווה הסכמתך כי הפרטים והנתונים שמסרת  יישמרו במאגרי המידע של המסלול האקדמי וישמשו את המסלול האקדמי לקבלת מידע או/ו מסרים פרסומיים.

דמי רישום חינם​